Як часто військові зможуть змінювати місце служби через «Армія+»? Умєров відповів.


Уряд спрощує процедуру подачі рапортів на зміну місця служби
Сьогодні уряд ухвалив постанову, яка полегшує процедуру подачі рапортів на зміну місця служби завдяки застосунку "Армія+". Міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що можливість переведення буде доступна один раз на рік після шести місяців служби в поточному підрозділі.
«Замість довгих погоджень тепер достатньо мати копію військового квитка (або посвідчення офіцера) та рекомендаційний лист від нової бригади. Дозвіл від діючого командира більше не потрібен», - написав Умєров.
Умєров зазначив, що кадровий центр ЗСУ обробляє документи протягом 72 годин та повідомляє військовослужбовця про результати розгляду через застосунок Армія+. У разі відмови, військовослужбовцю буде надіслано повідомлення з причинами відмови.
«Також передбачений захист прав військових: Міністерство оборони переглядатиме необгрунтовані відмови. Переведення можливе не більше одного разу на рік з протягом шести місяців служби в поточному підрозділі», - підкреслив міністр.
Міноборони спільно з ЗСУ та громадськими організаціями розробили цю ініціативу. Умєров зауважив, що це рішення дозволить кожному воїну більш ефективно використовувати свій досвід та навички там, де вони є найбільш необхідними.
За цією постановою військовим надається можливість подавати рапорти через застосунок "Армія+". Міноборони пояснило, що у додатку можна скласти, підписати, відправити та відстежити електронний рапорт. Було опубліковано відео, яке показує, як це зробити.
Також повідомляється, що перша група добровольців з Українського легіону підписала контракти зі Збройними силами України. Процедура підписання контрактів відбулася в рекрутинговому центрі, що знаходиться при генконсульстві України у польському Любліні.
Читайте також
- Радониця: традиції, як правильно поминати та заборони в батьківський вівторок
- Бонус після пологів $5 тис. Білий дім збирає ідеї для підвищення народжуваності у США
- Каблучку Папи Римського буде знищено молотком: подробиці історичної церемонії
- Дав обітницю бідності: ЗМІ розкрили особисті статки Папи Римського
- Литва готує правила використання штучного інтелекту у школах
- Чи буде темношкірий Папа: ватиканські інсайдери оцінили шанси кардиналів