Росіяни знищують Курщину авіабомбами.


Більше 1300 корегованих авіабомб російської армії були скинуті на Курську область. Місцеві жителі шоковані безжальним знищенням, яке росіяни роблять на своїй власній території. Про це розповів речник Оперативного тактичного угруповання "Сіверськ" Вадим Мисник.
За словами військового, тактика ворога залишається незмінною, і те саме, що росіяни роблять на території України, вони роблять і на Курщині.
"Місцеві жителі дуже здивовані, чому саме росіяни безжально вдаряють по ним, оскільки, наприклад, вчора на контрольовану нашими Силами оборони територію, росіяни скинули 21 авіабомбу. Всього ж з початку Курської операції військові російської армії скинули понад 1300 корегованих авіаційних бомб. Вони просто знищують свої населені пункти, а потім підтягують військові резерви, кидаючи їх у бій, сподіваючись досягти якихось результатів та виконати дедлайни свого керівника - цього кремлівського упиря", - сказав речник.
Британський експерт Джеймс Шерр вважає, що успішна операція ЗСУ в Курській області РФ демонструє вразливість території Росії та змінює динаміку війни. За його словами, українські військові використали класичний приклад оперативного маневру, здійснивши несподіваний удар в тил противника.
Українські війська продовжують штурмувати Глушківський район Курської області та розширюють свій плацдарм. Залишки геолокації показують, що ЗСУ продовжують рухатися на схід від Краснооктябрьського.
Раніше представник військової комендатури Олексій Дмитрашківський повідомив, що українські захисники зупинили наступ російських військ у Курській області. Частина території залишається під контролем Сил оборони.
Читайте також
- Українцям можуть скасувати виплати по інвалідності: хто залишиться без пенсії
- Мовознавиця назвала українське слово, яке має три варіанти наголосу
- Захисника Маріуполя від розстрілу врятувало прізвище
- 60-річний Борис Джонсон став батьком удев’яте
- Дружина полоненого італійця назвала абсурдну причину, через яку він пішов до російського війська
- Війна і теорія ігор. Вчений пояснив, чи можна математично змоделювати кінець війни