У Росії помер бодібілдер, який підірвав здоров'я препаратами для пришвидшення росту м'язів.

У Росії помер бодібілдер, який підірвав здоров'я препаратами для пришвидшення росту м'язів
У Росії помер бодібілдер, який підірвав здоров'я препаратами для пришвидшення росту м'язів

Бодібілдер Микита Ткачук помер у віці 34 років

Марія, дружина російського бодібілдера Микити Ткачука, повідомила про його смерть у віці 34 років. На своїй сторінці у соцмережі вона написала, що спортсмен помер 17 травня 2025 року внаслідок ниркової недостатності, набряку легень і серцевої недостатності.

«Микита, мій улюблений чоловік, помер… Відмовили нирки, набряк легень і не витримало серця. За рік було багато випробувань. Ресурси закінчилися… Поки що немає інших слів, тільки шок…»

За даними російських ресурсів, Ткачука було госпіталізовано 16 травня, і він був введений в медикаментозну кому, з якої так і не вийшов. Бодібілдер підписав контракт із фірмою з виробництва медикаментів, що призводить до швидшого росту м'язів, і це могло підірвати його здоров'я. Ткачук переніс кілька операцій і мав серйозні проблеми зі здоров'ям.

Прощання з окупантом Вадимом Вікуліном

Серед інших новин, російські пропагандистські ресурси повідомили про ліквідацію російського окупанта та спортсмена Вадима Вікуліна, гвардії старшого лейтенанта. Він був ліквідований 28 квітня 2025 року в ході виконання бойового завдання в районі Сумської області, а прощання з ним відбулося 20 травня.

Відзначимо, що російська ковзанярка Ксенія Коржова підтримувала російську агресію та лайкала дописи, які висловлювали підтримку диктатору Володимиру Путіну та окупації.

Аналіз

У даній новині представлено інформацію про трагічну подію в світі спорту - смерть бодібілдера Микити Ткачука та ліквідацію окупанта Вадима Вікуліна. Також згадується випадок підтримки російської агресії ковзаняркою Ксенією Коржовою. Ці події свідчать про складні відносини та соціокультурні проблеми, які виникають у зв'язку з військовим конфліктом. Бажано, щоб спортсмени та спортивні діячі приділяли більше уваги спортивним досягненням та міжнародній співпраці, а не підтримці політичних агенд або військових дій.


Читайте також

Реклама