В Україні запустять єдину платформу моніторингу зеленого переходу.
сьогодні, 01:20
471

Журналіст
Шосталь Олександр
сьогодні, 01:20
471

Перше засідання Міжвідомчої робочої групи з моніторингу Національного плану з енергетики та клімату відбулося в Міністерстві економіки. Згідно з інформацією від прес-служби Мінекономіки, Україна досягла понад 75% цілі зменшення викидів парникових газів та збільшила частку відновлюваної електроенергії до 17,3%.
"Це дозволить забезпечити прозорість, підзвітність і підвищити довіру - як з боку громадськості, так і міжнародних партнерів", - підкреслила перша віцепрем'єр-міністерка України - міністр економіки Юлія Свириденко.Національний план з енергетики та клімату, затверджений у червні 2024 року, спрямований на досягнення кліматичної нейтраліності та енергетичної безпеки за європейськими стандартами. Йому підпорядковані п'ять напрямків: декарбонізація, енергоефективність, енергетична безпека, інтеграція енергетичних ринків та розвиток інновацій.
Роль єдиної системи онлайн-моніторингу у виконанні плану
Одним з ключових результатів засідання є рішення про створення єдиної системи онлайн-моніторингу прогресу Національного плану з енергетики та клімату. Ця платформа дозволить в реальному часі відстежувати прогрес і підвищить прозорість та ефективність впровадження плану. Перше засідання Міжвідомчої робочої групи з моніторингу Національного плану з енергетики та клімату відкрило шлях до більш прозорої та відповідальної реалізації стратегії енергоефективності та екологічності в Україні. Представлені дані свідчать про успішні кроки України у виконанні цілей зменшення викидів парникових газів та розвитку відновлюваної енергетики згідно з Національним планом з енергетики та клімату. Створення єдиної системи онлайн-моніторингу є важливим кроком для підвищення ефективності впровадження стратегії та забезпечення прозорості у цьому процесі.Читайте також
- Головний біль з податками у минулому: для ФОПів запровадили нову функцію
- Україна відчуває серйозний кадровий голод через мобілізацію та переселення: кого шукають і що пропонують роботодавці
- Економісти оцінили, скільки працездатного населення втратила Україна
- Автобус з українцями розбився у Німеччині: водій не впорався з керуванням
- Україна приєднається до Резерву кібербезпеки ЄС
- Водіїв попередили про рейди на дорогах: які документи потрібні та про що можуть запитати